Новости

БОРО-БОРЩ

Настав новий сезон свіжих овочів, і, звичайно ж, кожній господині хочеться здивувати не тільки смачною їжею, а й корисною. Багатьом важливий колір страви, який підкреслює не тільки свіжість, але і якість обраних інгредієнтів.

Наприклад, при приготуванні традиційного українського борщу, дляотримання насиченого апетитного кольору необхідно правильно обрати столовий буряк, який, на наш погляд, є однією з важливих складових цієї страви.

Як обрати за зовнішніми ознаками найкращий буряк, від якого безпосередньо залежить позитивний результат вашої роботи? Ми вам відкриємо невеликі секрети і вкажемо на дуже важливі нюанси, що б ви змогли приготувати справжній кулінарний шедевр.

І так, що потрібно знати про буряк, крім того, що це коренеплід:

  1. Вибирати більш темний тип буряку, без світлих кіл на поперечному зрізі.
  2. Буряк повинен бути солодкий, навіть у сирому вигляді. Так що не соромтеся на ринку куштувати товар.
  3. Коренеплід повинен мати красиву блискучу глянсову поверхню і бажано правильну округлу форму.

Саме цим вимогам, на наш погляд, відповідає буряк БОРО від відомого виробника насіння овочевих культур компанії «Бейо». Насіння цього гібрида не містить ГМО. Окрім того, якщо середнє значення цукру в коренеплодах столових буряків становить 11-12%, то в БОРО ця цифра може досягати 19-20%. Для споживача це дуже важливий показник.

І звичайно кілька слів про найголовніше – колір. БОРО має глибоко насичений темно-червоний колір. Щоб змити зі своїх рук сік від цього буряка необхідно ретельно попрацювати. Ця особливість Боро зробить ваш борщ настільки апетитним, що наступного разу при його приготуванні вам буде потрібна каструля набагато більша, для БОРО-БОРЩУ.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *