Бакалея

Якісні та смачні соуси на Вашій кухні

Турбота про рідних і близьких – одне з найприємніших занять господині. На своїй великій «кухні» ми робимо все, щоб максимально наблизити смак нашої продукції до тих страв, що готуються вдома. У нас все просто – ретельний підбір якісних і натуральних інгредієнтів, а також дбайливе дотримання процесу приготування. Наш головний секрет – соуси «Руна» ми не виробляємо, а готуємо з великою любов’ю. Самі продукти обробляємо мінімально для максимального збереження корисних властивостей, а скляну банку стерилізуємо тільки парою, як кожна хазяйновита господиня на своїй кухні. Тому з упевненістю можемо сказати, що «Руна» - родом з кухні!

У страви, які готують наші технологи, кухарі, ми вкладаємо душу та з гордістю пропонуємо людям із різних куточків нашої планети. Якість, стандарти, смак, підхід до приготування – це, безумовно, наша перевагапріоритет . Наша команда –це команда професіоналів на кожному рівні процесу: від пошуку сировини до доставки відправки споживачу.

Асортимент

ТМ «Руна» пропонує:

  • Кетчупи – відмінна приправа до м’яса, риби, овочів. Відбірна сировина, оригінальна композиція прянощів і спецій. «Шашличний», «Лагідний», «Чилі».
  • Соуси в банці та у пляшках (перші в Україні натуральні соуси): «Сацебелі», «Український Кетча», «Шашличний», «Гриль», «Гострий фірмовий», «З грибами», «Чардаш угорський», «Лечо», «BBQ», «Чилі». Широкий асортимент, який допоможе обрати соус для всіх членів сім’ї. Оригінальні рецепти, що ідеально доповнюють смак страв.
  • Кухарські соуси – ідеальна заправка під час приготування борщу, тушкованих м’ясних та овочевих страв. «Український», «Краснодарський».
  • Томатна паста з вмістом сухих речовин 25%, продукт томатний з вмістом сухих речовин 20%.
  • Аджика – чудова приправа до м’яса, риби, овочів, макаронів і супів. «По-кавказьки», «По-грузинськи», «По-домашньому», «Абхазька», «Фірмова».
  • Заправка «До борщу» - 100% натуральний продукт. Надає страві насиченого червоного кольору.
  • Гірчиця – найдавніша у світі приправа. «Міцна», «Французька зерниста».
  • Оцет натуральний 6% (пляшка, ПЕТ) – винний, яблучний – неймовірно багатий на корисні речовини, доповнює страву легкою кислинкою та вишуканим смаком.
  • Розчин оцтової кислоти 9% «Столовий» - незамінна приправа при консервації овочів і грибів.
  • Майонез 50% та 67% у банці - майонез преміум-класу: найвищий вміст жовтка серед вітчизняних майонезів, спиртовий оцет у складі. Відмінний смак та приємний аромат.

     Якість

Ми завжди шукаємо таку сировину, яка зробила б наш продукт ще кращим гідним конкурентом.При виборі складників перевагу надаємо натуральним інгредієнтам. Постійно моніторимо ринок на предмет новинок, вивчаємо та перевіряємо їх в своїй лабораторії. Найважливішим критерієм вибору є безпека кінцевого продукту. Але не менш важливі для нас і його смакові якості, і привабливий зовнішній вигляд. Тому на заводі є дегустаційна комісія – це підготовлені дегустатори, що проводять оцінювання продукції. Якщо є зауваження – продукт повертається в технологічну лабораторію, проводиться його аналіз і готується знову повторно. Так ми намагаємось досягнути досконалості продукту.

      Контроль

    Перевірка відбувається на всіх етапах її виготовлення: починаючи від самої сировини, в самому процесі виробництва та закінчуючи готовим продуктом. Для цього маємо власну лабораторію. Крім того продукція перевіряється зовнішніми лабораторіями для додаткового контролю якості. Власне, для нас безпека та якість є найважливішими факторами. Тому на виробництві впроваджено та застосовується постійно діючі процедури, засновані на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).Продукція має сертифікат FSSC 22000 (FoodSafetySystemCertification, – Система сертифікації безпеки харчових продуктів).

      Професіонали

    В нас є «кістяк», на якому тримається виробництво: це навчені люди, професіонали спеціалісти своєї справи, які високо цінують і свою роботу, і продукт, який випускають. Такі люди особливо цінні для виробництва. Звичайно, є і нові працівники, для них обов’язково проводиться навчання. Ми дуже прискіпливо ставимося до процесу виробництва, до дотримання технологічних режимів, тому постійно перевіряємо наскільки якісно вони виконують свої обов’язки та вимоги всіх процедур виробництва.

    Споживачі

Продукція ТМ «Руна» виготовлена старанно, ідейно, смачно та з любов’ю. Саме тому нам споживачі відповідають взаємністю – знають, довіряють, купують, їдять, висловлюють схвальні відгуки і знову купують. Саме вони є двигуном для нашого подальшого росту та динамічного розвитку.

 

З найкращими побажаннями ТМ «Руна»

www.runa.com.ua

ДОВІДКОВО:

ПрАТ «Луцьк Фудз» – відомий український виробник бакалійної продукції, успішне підприємство, що активно розвивається, спеціалізується на виробництві та продажу високоякісних продуктів харчування, а саме: томатних соусів, пасти, аджики, гірчиці, кетчупів, натуральних і столових оцтів, майонезу. В арсеналі підприємства є дві основні торгові марки: «Руна», «Рідний край». На сьогодні в компанії працює  близько, понад 300 висококваліфікованих фахівців у галузі виробництва, постачання та продажів. Вона має дистрибуцію в кожній області України та налагоджені контакти з національними та регіональними торговельними мережами, виготовляє продукцію під Privatlabel. Окремий перспективний напрямок – експорт. Продукцію компанії уже смакують 23 країни на 4 континентах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *